<b>Generalny Wykonawca</b>
<b>Generalny Wykonawca</b>
<b>Generalny Wykonawca</b>
<b>Generalny Wykonawca</b>

Aktualności

Botanic Park rozpoczęcie prac
Botanic Park rozpoczęcie prac
Z końcem lipca ruszyliśmy z pracami przygotowawczymi na terenie budowy nowego osiedla mieszkaniowego. Botanic Park położone jest w zachodniej części Łodzi, w dzielnicy Polesie przy ul. Konstantynowskiej 64c. Najbliższe sąsiedztwo stanowi Ogród Botaniczny oraz tereny zielone niezabudowane. Więcej informacji na stronie www.botanicpark.pl
Mokra sprzedana w 100%
Mokra sprzedana w 100%

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż inwestycji Mokra 10. W styczniu na Mokrej zostało sprzedane ostatnie mieszkanie 96 m2. Poziom sprzedaży 100%. Planowaliśmy wybudować nowoczesny, funkcjonalny produkt - cel osiągnięty.
Jeżeli zachwycają Państwa propozycje Getmar, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Kmicica oraz Domów na Dąbrowie ????

Łódzkie Targi Nieruchomości w Atlas Arenie
Łódzkie Targi Nieruchomości w Atlas Arenie

W dniach 26-27 września w łódzkiej Atlas Arenie odbyły się Targi Nieruchomości & Budowa Domu, na których prezentowaliśmy nasze dwie inwestycje na Kmicica oraz na Mokrej. Targi  nieruchomości to jedna z waż­niej­szych i naj­większych imprez tar­gowych, która sku­pia nie­mal wszyst­kie firmy z sek­tora branży nie­ru­cho­mo­ści oraz branży budow­la­nej. 

Program -
Program - "Wyzwanie - nowe mieszkanie" na Kmicica

Dnia 14 października odbyła się premiera odcinka najnowszego sezonu programu „Wyzwanie – nowe mieszkanie”, w którym inwestycja Kmicica miała zaszczyt uczestniczyć. W programie zostały przedstawione aż dwa mieszkania znajdujące się na naszej inwestycji. Co więcej, mieszkanie z Apartamentów Kmicica zostało finalnie wybrane przez uczestniczkę programu. Zobaczcie sami:
https://player.pl/playerplus/programy-online/wyzwanie---nowe-mieszkanie-odcinki,5556/odcinek-2,S12E02,190775
Zdjęcie: hołmdevelopment

Otwarcie przedszkola w Lubochni
Otwarcie przedszkola w Lubochni

Dnia 31.08.2020 r. oficjalnie otwarte zostało przedszkole w Lubochni zrealizowane przez firmę GETMAR. Celem projektu było zwiększenie dostępności do infrastruktury edukacji przedszkolnej poprzez budowę przedszkola wraz z zakupem wyposażenia i pomocy dydaktycznych. Mimo presji czasu i konieczności wielu poprawek, stając na wysokości zadania, w niezwykle krótkim terminie dokończyliśmy budowę, oddając do dyspozycji budynek, który prezentuje się niezwykle okazale. 
Źródło: https://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/otwarcie-nowego-przedszkola-w-lubochni-kolorowy-budynek-i/ga/c1-7877725/zd/55915367

Ranking najlepszych inwestycji w Łodzi
Ranking najlepszych inwestycji w Łodzi

Z dumą prezentujemy wyniki rankingu najlepszych inwestycji w Łodzi. Mamy okazję pochwalić się, że nasza inwestycja na Kmicica została wyróżniona przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl drugim miejscem w rankingu najlepszych inwestycji w Łodzi w II kwartale 2020 i jednocześnie drugim miejscem w czerwcu 2020. To ogromne wyróżnienie i jednocześnie kolejny sygnał, że inwestycja Kmicica przypadła Państwu do gustu. Dziękujemy za zaufanie! Pełny ranking dostępny pod linkiem:
https://m.rynekpierwotny.pl/ranking.../lodz/ocena-q2-2020/Zakończenie budowy Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim
Zakończenie budowy Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim

Dnia 27.09.2019 r. zakończyliśmy budowę Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Na podstawie projektu związanego z rewitalizacją obszaru, wykonano  modernizację 4 budynków oraz infrastruktury technicznej. Ponadto zmodernizowany został teren wokół budynków. Powstał kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, work-out, skatepark, plac zabaw dla dzieci z siłownią dostosowaną do potrzeb osób z ograniczoną zdolnością ruchową, przebudowane zostały drogi wewnętrzne, parkingi, chodniki.