<b>Generalny Wykonawca</b>
<b>Generalny Wykonawca</b>
<b>Generalny Wykonawca</b>
<b>Generalny Wykonawca</b>

Informacje o firmie

 

„GETMAR” Usługi Remontowo – Budowlane to firma, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1997 roku.

W branży budowlanej działamy jako generalny wykonawca zarówno robót inwestycyjnych, jak i remontowo – modernizacyjnych. Nasza strategia polega na ciągłym dostosowywaniu zdolności do stojących przed nami wyzwań. Już od samego początku postawiliśmy na dynamiczny rozwój.

 

Podejmujemy się kompleksowej obsługi Inwestora, począwszy od koncepcji, poprzez opracowanie dokumentacji technicznej, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności od uzyskania pozwolenia na budowę do odbioru do użytkowania, realizację, aż po przekazanie inwestycji odbiorcy.

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług w branży budowlanej. Prowadzimy roboty ogólnobudowlane, inwestycyjne i remontowe, między innymi: realizacja obiektów pod klucz, roboty ziemne, roboty wyburzeniowe, roboty elektryczne, roboty hydrauliczne oraz prace modernizacyjno – remontowe.

Zlecone prace możemy wykonywać na bazie otrzymanej dokumentacji od Inwestora, bądź na podstawie własnych rozwiązań projektowych.

 

Posiadamy niezbędne zaplecze finansowe, techniczne i logistyczne.

 

Dlaczego MY?
Koncentrujemy się na podstawowych potrzebach i wartościach naszych klientów, to m.in.:

 

Wysoka jakość
Wieloletnie doświadczenie sprawia, że inwestycje realizujemy fachowo
i rzetelnie. Usługi budowlane są oferowane na najwyższym poziomie wykonania

 

Doświadczenie
Naszą firmę tworzą nasi wykwalifikowani pracownicy, którym w dużej mierze zawdzięczamy funkcjonowanie na rynku od ponad 20 lat.

 

Partnerskie zasady współpracy
Stawiamy na współpracę pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego tak, aby po zakończeniu inwestycji zainteresowane strony uzyskały optymalne korzyści.

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do współpracy.