Nowe mieszkania

Kontakt

DZIAŁ SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

tel.: +48 723 179 382

tel.: +48 785 400 542

e-mail:

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
od 9:00 do 17:00

Nawigacja

Nowe mieszkania deweloperskie

Oprócz realizowania różnych inwestycji budowlanych oraz świadczenia usług jako generalny wykonawca, firma „GETMAR” oferuje także swoim Klientom mieszkania deweloperskie.

Nowe mieszkania, które zazwyczaj przygotowują deweloperzy, bardzo często okazują się niefunkcjonalne. Powodem tego jest w dużej mierze niekorzystny dla użytkowników danego lokalu układ pomieszczeń, niski standard wykończenia bądź też bardzo niekorzystna lokalizacja inwestycji.

Firma „GETMAR”, jako doświadczony i wieloletni developer, przygotowuje nowe mieszkania z największą dbałością o każdy detal. Pragniemy, by zarówno ich metraż, układ pomieszczeń, układ elewacji budynków w których się znajdują, jak również usytuowanie oraz zachowany standard wykończenia był tym, co zapewni Państwu oczekiwany komfort oraz wygodę na lata.

Wśród przygotowanych przez nas mieszkań deweloperskich znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Z ich szczegółowymi parametrami mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej. Wszystkie inwestycje, których dotychczas się podjęliśmy i które już udało nam się sfinalizować, przebiegają pod czujnym okiem najlepszych inżynierów.

Z tego też względu mamy całkowitą pewność, że przekazane w Państwa posiadanie lokale wyróżniają się nie tylko pełną funkcjonalnością oraz trwałością, ale również bardzo wysokim standardem wykończenia.

Obecnie prowadzimy sprzedaż lokali:

Po szczególowe informację odnośnie sprzedaży mieszkań zapraszamy na naszą nową stronę internetową dedykowaną przedsięwzięcią deweloperskim.

Zapraszamy na: getmar.pl